Informujemy, że do 2 czerwca można składać wnioski o przyznanie przez Zarząd Powiatu Obornickiego medalu „Zasłużony dla Powiatu Obornickiego”.

Medal został ustanowiony Uchwałą Zarządu Powiatu Obornickiego z dnia 7 maja 2008 roku, w sprawie tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Obornickiego” przyznawanego osobom i podmiotom szczególnie zasłużonym dla rozwoju Powiatu Obornickiego, w szczególności w takich dziedzinach jak działalność samorządowa, społeczna, edukacyjna, kulturalna, gospodarcza.

Wnioski zostaną rozpatrzone przez Kapitułę Medalu – Zarząd Powiatu. Medale zostaną wręczone podczas czerwcowej Uroczystych Sesji Rady Powiatu.

Wnioski o przyznanie medalu można pobrać w Starostwie Powiatowym w Obornikach (pokój 108).