Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu ufundowała stypendia o wartości 30 tys. zł dla dwóch uczniów szkół średnich z Powiatu Obornickiego. Jedno z nich wciąż jest do zdobycia.

Założyciel poznańskiej Wyższej Szkoły Handlu i Usług Magdalena Górska przekazała w ubiegłym miesiącu Staroście Zofii Koteckiej dwa bony edukacyjne o wartości 15 tys. zł każdy. Bony finansują 3 lata studiów licencjackich na wybranym kierunku uczelni. Jeden z nich został już wręczony, drugi wciąż można zdobyć. Co ważne, bon uprawnia do podjęcia nauki na uczelni nie tylko w trybie stacjonarnym, ale również niestacjonarnym. Absolwenci szkół średnich z Powiatu Obornickiego, zainteresowani podjęciem studiów na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu, mogą nadal ubiegać się o ostatni bon. W tym celu należy zgłosić się do Starostwa Powiatowego w Obornikach.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to nowoczesna uczelnia z tradycjami sięgającymi ćwierć wieku. Jej misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr. Uczelnia kształci na takich kierunkach jak: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie czy logistyka, bezpieczeństwo narodowe, turystyka, administracja, dziennikarstwo czy komunikacja społeczna.