Informujemy, że w związku ze znaczącą dynamiką wzrostu zachorowań, w wyniku  rozprzestrzeniania się w Polsce wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie mieszkańców Powiatu Obornickiego oraz pracowników Starostwa, od dnia 16 marca br. do odwołania została zawieszona bezpośrednia obsługa  mieszkańców.

Szczegółowe informacje dostępne są w poniższym komunikacie Starosty Obornickiego:

⇒ KOMUNIKAT STAROSTY OBORNICKIEGO W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA STAROSTWA POWIATOWEGO W OBORNIKACH

Prosimy także o zapoznanie się z osobnym komunikatem, dotyczącym ograniczonego funkcjonowania Wydziału Komunikacji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Obornikach.

⇒ KOMUNIKAT STAROSTY OBORNICKIEGO W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I ROZWOJU