W związku ze znaczącą dynamiką wzrostu zachorowań na COVID-19 przypominamy, że w trosce o zdrowie mieszkańców Powiatu Obornickiego oraz pracowników Starostwa, w urzędzie została ograniczona bezpośrednia obsługa  mieszkańców.

Prosimy, aby kontaktować się z urzędem przede wszystkim telefonicznie, za pośrednictwem platformy elektronicznej ePUAP oraz mailowo. Wykaz telefonów oraz adresy mailowe do poszczególnych wydziałów zamieszczone są na stronie internetowej Powiatu Obornickiego w zakładce „Starostwo” -> „Wydziały”.

W holu budynku Starostwa znajduje się pojemnik, w którym będą mogli Państwo zostawiać korespondencję kierowaną do tutejszego urzędu. Jednocześnie prosimy o zamieszczanie na wnioskach, podaniach i pismach Państwa numerów telefonu do bezpośredniego kontaktu w celu dokonania ewentualnych wyjaśnień oraz ustalenia terminu odbioru dokumentów po zakończeniu procedur.

Przypominam także o bezwzględnym obowiązku przestrzegania na terenie Starostwa reżimu sanitarnego.