Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu ufundowała stypendia o wartości 30 tys. zł dla dwóch zdolnych uczniów szkół średnich z Powiatu Obornickiego.

Założyciel poznańskiej Wyższej Szkoły Handlu i Usług Magdalena Górska przekazała w poniedziałek Staroście Zofii Koteckiej dwa bony edukacyjne o wartości 15 tys. zł każdy. Bony finansują 3 lata studiów licencjackich na wybranym kierunku uczelni. O wyborze stypendystów zdecyduje Zarząd Powiatu w porozumieniu z dyrektorami szkół ponadpodstawowych.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to nowoczesna uczelnia z tradycjami sięgającymi ćwierć wieku. Jej misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr. Uczelnia kształci na takich kierunkach jak: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie czy logistyka, bezpieczeństwo narodowe, turystyka, administracja, dziennikarstwo czy komunikacja społeczna.