We wtorek, 2 listopada Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński spotkał się w Starostwie Powiatowym w Obornikach z samorządowcami z terenu Powiatu Obornickiego. W trakcie wizyty poruszono m.in. tematy dotyczące bieżących potrzeb inwestycyjnych samorządów, a także zadań zrealizowanych przy udziale środków uzyskanych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz planowanych inwestycji, które otrzymały dofinansowanie w ramach Funduszu Polski Ład.

Wojewoda Michał Zieliński w trakcie swojej wizyty odwiedził Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach, w którym w tym roku Powiat Obornicki przeprowadził wymianę poszycia dachowego oraz remont elewacji, a także Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku, gdzie od września uczniowie mogą korzystać z nowego boiska oraz bezpiecznej zatoki autobusowej.