Img Carousel 1

Rusza punkt szczepień przy ul. Obrzyckiej w Obornikach

Punkt Szczepień Masowych zlokalizowany przy hali sportowej Zespołu Szkół im. Unicef w Obornikach dzięki zaangażowaniu władz miejskich i powiatowych oraz pracowników Szpitala Powiatowego w Obornikach jest gotowy do uruchomienia. Miejsce wskazane przez samorządy przeszło również pozytywną weryfikację Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Narodowego Funduszu Zdrowia.

Punkt przy ul. Obrzyckiej w Obornikach rozpocznie swoją działalność 4 maja. Szczepienia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30-19:30.

Rejestracja na szczepienie będzie możliwa poprzez każdą z dostępnych obecnie ścieżek:

  • za pośrednictwem bezpłatnej infolinii Narodowego Programu Szczepień: 989
  • poprzez kontakt z wybranym punktem szczepień [Znajdź punkt szczepień]
  • poprzez wysłanie wiadomości SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie
  • poprzez e-rejestrację dostępną na stronie głównej pacjent.gov.pl.  Żeby zapisać się na szczepienie w ten sposób, trzeba się zalogować profilem zaufanym lub dowodem osobistym z warstwą elektroniczną (e-dowód). Osoby, które mają konto internetowe w bankach spółdzielczych, PKO BP lub Pekao SA mogą zalogować się do tego formularza takimi samymi danymi, jakimi logują się na swoje konto internetowe iPKO lub Inteligo w PKO BP, konto internetowe w Pekao SA lub banku spółdzielczym.

Więcej informacji na temat rejestracji i samego przebiegu szczepienia znajduje się [TUTAJ]