Starosta Obornicki zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu obornickiego do udziału w konkursie ekologicznym EKO BOMBKA 2022. Zadaniem jest wykonanie bombki choinkowej przy użyciu odpadów i surowców wtórnych (butelek, nakrętek, puszek aluminiowych, makulatury, reklamówek, wytłaczanek po jajkach itp.) lub inne materiałów ekologicznych (szyszki, gałązki, makaron, ryż, masa solna)

Konkurs odbywać się będzie w podziale na cztery grupy wiekowe:
a) grupa wiekowa do lat 7;
b) grupa wiekowa 7-12 lat;
c) grupa wiekowa 13-18 lat;
d) grupa wiekowa od 19 lat;

Dla zwycięzców poszczególnych kategorii przewidziano nagrody.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Obornikach, przy ul. 11 listopada 2a, pok. 207, w terminie od dnia 1 grudnia 2022 r. do dnia 14 grudnia 2022 r., w poniedziałki w godzinach 8:00 do 16:00, od wtorku do piątku w godzinach 7:00 do 15:00.

Więcej informacji dostępnych jest w znajdującym się poniżej Regulaminu Konkursu.

Regulamin konkursu [kliknij, aby pobrać]

Oświadczenie o wyrażenie zgodny na udział w konkursie [kliknij, aby pobrać]

Zgoda na wykorzystanie wizerunku [kliknij, aby pobrać]