Powiat Obornicki przeznaczył 18.000 zł na zakup kombinezonów wraz z wyposażeniem dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Obornikach pełniących służbę na motocyklach. Policjanci, którzy będą dbać o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu na jednośladach wraz z Komendantem Powiatowym podinsp. Tomaszem Winiarskim byli gośćmi środowej Sesji Rady Powiatu Obornickiego. Funkcjonariusze zaprezentowali zakupione ze środków Powiatu wyposażenie oraz podziękowali za wsparcie Komendy Powiatowej Policji.

– Choć pełnie funkcję komendanta od niedawna, spotykam się z ogromnym zrozumieniem i przychylnością ze strony samorządu powiatowego. W imieniu policji serdecznie dziękuję pani Staroście oraz Radzie Powiatu Obornickiego za przekazane środki – mówił podczas Sesji Komendant Tomasz Winiarski.