Img Carousel 1

Ogłoszenie o Sesji Rady Powiatu

W czwartek, 24 lutego 2022r. odbędzie się w trybie zdalnym Sesja Rady Powiatu Obornickiego. Obrady rozpoczną się o godz. 12:00. Sesję na żywo można obejrzeć, klikając [TUTAJ]

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołów z sesji XLVI oraz XLVII Rady Powiatu.
  4. Informacja o pracy Zarządu i wykonaniu uchwał Rady Powiatu Obornickiego.
  5. Informacje Przewodniczącego Rady o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  6. Informacje przewodniczących komisji o pracach Komisji Rady.
  7. Pytania przedstawicieli gmin oraz gości do Zarządu, Rady Powiatu, kierowników jednostek oraz zapytania radnych i kierowników jednostek do przedstawicieli gmin. Pytania do radnych Sejmiku i posłów oraz pytania radnych do kierowników jednostek.
  8. Sprawozdanie z działalności w 2021:
    a) Komendy Powiatowej Policji
    b) Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej
    c) Powiatowej Inspekcji Weterynaryjnej
    d) Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej
    e) Powiatowego Rzecznika Konsumentów
  9. Informacja o funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Obornikach w 2021 roku
  10. Informacja o sprawozdaniu z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Obornicki za okres od dnia 1 stycznia 2021 r. do dnia 31 grudnia 2021 r.
  11. Rozpatrzenie raportu z realizacji Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Obornickiego na lata 2019-2022 z perspektywą na lata 2023-2026 za lata 2019-2020.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Obornickiego na lata 2022-2034.
  14. Interpelacje i zapytania radnych.
  15. Wolne głosy i oświadczenia.
  16. Informacje i komunikaty przewodniczącego Rady.
  17. Zamknięcie XLVIII Sesji Rady Powiatu Obornickiego.