W czwartek 19 maja o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Obornikach w gronie przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów oraz instytucji biznesu rozpocznie się konferencja z cyklu „Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP”.

Eksperci zaprezentują szereg zagadnień szczególnie istotnych dla obecnych wyzwań gospodarczych. Wśród nich znajdzie się tematyka zarządzania przedsiębiorstwami w obliczu zmian wynikających z Polskiego Ładu, finansowa oferta dla MŚP oraz samorządów na cele infrastrukturalne i obrotowe, planowane dotacje z puli funduszy europejskich dla Wielkopolski na lata 2021-2027, czy wsparcie inwestorów zainteresowanych preferencjami Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Konferencja jest  bezpłatna, otwarta dla wszystkich zainteresowanych wsparciem potencjału biznesowego wielkopolskich przedsiębiorstw i samorządów. Zgłoszenie uczestnictwa prosimy przesłać na adres promocja@wfr.org.pl lub użyć formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest [TUTAJ].

Konferencję wraz z Wielkopolskim Funduszem Rozwoju sp. z o.o. organizuje Starostwo Powiatowe w Obornikach. Partnerami wydarzenia są Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu oraz Krajowa Izba Doradców Podatkowych.

Serdecznie zapraszamy!