W odpowiedzi na oczekiwania klientów Wydziału Komunikacji i Rozwoju Starostwa Powiatowego, na stanowisku ds. rejestracji pojazdów i wydawania praw jazdy wprowadzono możliwość korzystania z terminali płatniczych, dzięki którym można uiszczać bezgotówkowo wszelkie opłaty komunikacyjne dotyczące rejestracji oraz wydawania praw jazdy. Za pomocą terminali można dokonywać również opłat skarbowych i ewidencyjnych, związanych z wydawanymi oznaczeniami i dokumentami. Teraz klienci urzędu mogą zdecydować, czy za usługę zapłacić w kasie czy bezpośrednio przy załatwianiu sprawy. Prowizja od transakcji wynosi 2 zł.

Wprowadzenie terminali płatniczych ułatwi mieszkańcom Powiatu załatwianie spraw w Wydziale Komunikacji i Rozwoju, a przede wszystkim pozwoli zaoszczędzić czas.