Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Get Adobe Flash player
Powiększ/pomniejsz
Zoom in Regular Zoom out
Menu
Pogoda
Oborniki
17 lipca 2019
Pochmurnie
22°C
odczuwalna: 21°C
wilgotność: 49%
prędkość wiatru: 14 km/h WNW
Prognoza 18 lipca 2019
dzień
Częściowo słonecznie
25°C
noc
Przelotne chmury
13°C
Prognoza 19 lipca 2019
dzień
Przelotne zachmurzenie
26°C
noc
Przeważnie czysto
15°C
 

1Spółdzielnia Socjalna „UCIEC DYSFORII” w Obornikach informuje, że jest realizatorem zadania pod nazwą „Zwiększenie poziomu poczucia bezpieczeństwa osobistego seniorów w ich miejscu zamieszkania poprzez udzielenie wsparcia w formie konsultacji i drobnych napraw technicznych, ograniczających wystąpienie zagrożeń dla zdrowia z powodu niesprawności instalacji, sprzętów i urządzeń domowych”.

Są to konsultacje techniczne i drobne naprawy dla osób w wieku powyżej 60 roku życia, obejmujące w szczególności: wymianę baterii, naprawę klamek, zamków, regulację drzwi i okien, przymocowanie luster, obrazów, karniszy, półek, itp. Drobne naprawy, o których mowa to usługi nie wymagające:

  • specjalistycznej wiedzy, umiejętności i uprawnień;
  • znacznych nakładów finansowych;
  • natychmiastowej interwencji.

Zlecenie zadania nie obejmuje napraw, które powinny zostać wykonane na rzecz mieszkańca na podstawie innych umów ze wspólnotą mieszkaniową lub administracją.

Zadanie finansowane jest z środków Gminy Oborniki, a korzystający ponoszą jedynie koszty zakupu materiałów niezbędnych do przeprowadzenia napraw. Wizyty „Złotej Rączki” będą realizowane do końca 2019 roku.

Zainteresowani seniorzy mogą zgłaszać potrzebę wizyty „Złotej Rączki” telefonicznie: 518 795 665 od poniedziałku do piątku w godzinach 1100-1500

Print Friendly, PDF & Email