21 lutego 2019
Prognoza 22 lutego 2019
Częściowo pochmurno
Prognoza 23 lutego 2019

1We wtorek 27 listopada odbyła się II sesja Rady Obornickiego. Podczas obrad wybrano nowe władze- starostę, wicestarostę oraz członków zarządu.

Radna Zofia Kotecka została nowym Starostą Powiatu Obornickiego, Wicestarostą wybrano radnego Waldemara Cyranka, a członkami Zarządu zostali radni: Bogusław Janus, Piotr Neter oraz Andrzej Ilski.

Pani Starosta podziękowała za zaufanie, jakim ją obdarzono i zadeklarowała, że drzwi do jej gabinetu będą otwarte dla wszystkich, zarówno dla radnych, jak i mieszkańców. Zapewniła też, że każdego chętnie przyjmie i wysłucha. Dodała, że wie, iż oczekiwania względem powiatu są olbrzymie ale postara się im sprostać.