21 lutego 2019
Prognoza 22 lutego 2019
Częściowo pochmurno
Prognoza 23 lutego 2019

1W Starostwie Powiatowym w Obornikach odbyło się posiedzenie komisji opiniującej propozycje przyznania nagrody Powiatu Obornickiego dla nauczycieli za ich osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

W skład komisji weszli: Piotr Neter- przedstawiciel Społecznej Rady Powiatu Obornickiego, Andrzej Okpisz- przedstawiciel Klubu Radnych „Koalicja dla Powiatu”, Maria Lisek- przedstawicielka Związku Nauczycielstwa Polskiego, Paweł Bździak- przedstawiciel NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania oraz Paweł Drewicz- naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Obornikach.  Komisja opiniowała kandydatów do nagrody dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.