Get Adobe Flash player
Powiększ/pomniejsz
Zoom in Regular Zoom out
Menu
Pogoda
Oborniki
15 grudnia 2018
Przelotny deszcz
-1°C
odczuwalna: -2°C
wilgotność: 100%
prędkość wiatru: 4 km/h NE
Prognoza 16 grudnia 2018
dzień
Pochmurnie
-1°C
noc
Przeważnie pochmurno
-4°C
Prognoza 17 grudnia 2018
dzień
Przeważnie pochmurnie
1°C
noc
Czysto
-3°C
 

W 1miniony piątek policjanci oraz pracownicy cywilni z powiatu obornickiego obchodzili Święto Policji. Spotkanie odbyło się tradycyjnie w sali sesyjnej obornickiego starostwa. Była to też okazja do wręczenia odznaczeń i awansów na wyższe stopnie.

W obornickich obchodach 99 rocznicy powołania Policji Państwowej uczestniczyli: kapelan obornickiej Policji ks. Józef Kamzol, wicestarosta Andrzej Okpisz, burmistrz Obornik Tomasz Szrama, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach st. kpt. Dariusz Szrama, były Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Obornikach mł. insp. w st. sp. Wiesław Ptaszyński, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Oborniki Artur Sawicki oraz policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Obornikach i ich rodziny.
Przedstawiciele władz podziękowali funkcjonariuszom za rzetelną służbę, a także za odpowiedzialne pełnienie obowiązków dla dobra i bezpieczeństwa mieszkańców.
Uroczystość była też okazją do wręczenia odznaczeń i awansów, a funkcjonariusze, którzy awansowali na wyższe stopnie policyjne, odebrali akty nominacyjne, które wręczali wspólnie Naczelnik Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu mł. insp. Piotr Fiuczyński, wicestarosta Andrzej Okpisz oraz komendant KPP w Obornikach Wojciech Spychała.

Print Friendly, PDF & Email