17 lipca 2019
Przelotne chmury
Prognoza 19 lipca 2019
Przelotne zachmurzenie

herbZarząd Powiatu Obornickiego w dniu 19 stycznia ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Obornickiego w zakresie:

– wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

– wypoczynku dzieci i młodzieży oraz turystyki i krajoznawstwa

– nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania oraz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Termin składa ofert realizacji zadań ww. zakresie upływa 12 lutego 2018 r.

Zgodnie z przyjętym  przez Radę Powiatu „Programem współpracy Powiatu Obornickiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018” oferty złożone w ramach ogłoszonych konkursów  opiniują komisje w skład których wchodzą  przedstawiciele organizacji pozarządowych. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wytypowanie przedstawiciela Państwa organizacji, który wyraża zgodę na udział w posiedzeniu komisji konkursowej. Posiedzenia komisji zaplanowane są na drugą połowę lutego w godzinach przedpołudniowych.

W związku z powyższym proszę o przesłanie do dnia 14 lutego 2018 r. danych kontaktowych przedstawiciela Waszej organizacji, który wyraża zgodę na udział   w  posiedzeniu komisji. Zgłoszeń należy dokonywać listownie lub drogą elektroniczną na adres: Starostwo Powiatowe w Obornikach – Wydział Oświaty Kultury i Sportu, ul. 11 Listopada 2a, 64-600 Oborniki, oswiata@powiatobornicki.pl lub h.ratajczak@powiatobornicki.pl

Dokonując zgłoszenia należy podać:

– imię i nazwisko kandydata

– adres do korespondencji

– numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail.

Jednocześnie informujemy, że podane przez Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu organizacji posiedzeń komisji konkursowych i nie będą nigdzie udostępniane.