Get Adobe Flash player
Powiększ/pomniejsz
Zoom in Regular Zoom out
Menu
Pokaz slajdów
Pogoda
Oborniki
22 lutego 2018
Czysto
-6°C
odczuwalna: -7°C
wilgotność: 92%
prędkość wiatru: 4 km/h NE
Prognoza 22 lutego 2018
dzień
Mglisto (pochmurnie)
1°C
noc
Przelotne chmury
-8°C
Prognoza 23 lutego 2018
dzień
Przeważnie słonecznie
-1°C
noc
Częściowo pochmurno
-7°C
 

1a30 stycznia tuż przed rozpoczęciem sesji odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu dla Komendy Powiatowej Policji w Obornikach. Kluczyki z rąk Starosty Obornickiego Adama Olejnika oraz Przewodniczącego Rady Gustawa Wańkowicza odebrał komendant insp. Wojciech Spychała, który podziękował samorządowi powiatowemu za dofinansowanie kupna pojazdu.

Jest to wzmacniany opel astra, wyposażony w 140-konny silnik benzynowy, który przeznaczony będzie dla funkcjonariuszy ruchu drogowego obornickiej komendy. Na ten cel Powiat Obornicki wyasygnował 35.000 zł.

W sumie przy wsparciu finansowym samorządów powiatu i gmin, powiatowa policja otrzymała cztery nowe radiowozy.  Do komendy powiatowej w Obornikach, komisariatu w Rogoźnie i rewiru dzielnicowych w Ryczywole pojechały nowe samochody osobowe typu crossover segmentu B z napędem 4×4 marki opel mocca.

Nowe auta wpłyną na komfort pracy funkcjonariuszy i realizację zadań podczas pełnionej służby, co z pewnością poprawi się poziom bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Będą stanowić świetne narzędzie nie tylko w ograniczeniu przestępczości ale również w zapewnieniu ładu i porządku publicznego.

Print Friendly, PDF & Email