Get Adobe Flash player
Powiększ/pomniejsz
Zoom in Regular Zoom out
Menu
Pokaz slajdów
Pogoda
Oborniki
17 marca 2018
Przeważnie pochmurnie
-1°C
odczuwalna: -10°C
wilgotność: 37%
prędkość wiatru: 32 km/h E
Prognoza 18 marca 2018
dzień
Przeważnie pochmurnie
1°C
noc
Zimno
-9°C
Prognoza 19 marca 2018
dzień
Przeważnie słonecznie
4°C
noc
Czysto
-7°C
 

Szanowni Państwo.

Informuję, że zgodnie z zapisami ustawy z dnia 15 września 2017 r. o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2017 r. poz. 1926), w dniu 13.11.2017 r. Ministerstwo Cyfryzacji wprowadza do użytku organów rejestrujących, w tym Starosty Obornickiego, System Informatyczny Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców –  CEPiK 2.0,  w zakresie spraw związanych z rejestracją i ewidencją pojazdów, wraz z nową wersją oprogramowania.

W związku z wdrożeniem tego systemu oraz informacją przekazaną przez Ministerstwo Cyfryzacji, w najbliższych dniach począwszy od poniedziałku 13.11.2017 r. mogą wystąpić ewentualne utrudnienia związane z obsługą spraw związanych z rejestracją i ewidencją pojazdów.

Jednocześnie zawiadamiam, że w związku z wdrożeniem centralnego systemu CEPiK 2.0, nastąpi wydłużenie procesu obsługi mieszkańców, z uwagi na zmiany dotyczące czynności przeprowadzanych przez tutejszy organ w ramach rejestracji i ewidencji pojazdów.

         Za powstałe utrudnienia, niezależne od tutejszego organu, uprzejmie Państwa przepraszamy, prosząc jednocześnie o wyrozumiałość oraz zapewniamy, że mimo nieuniknionych komplikacji w realizacji procesów administracyjno-technicznych, organ dołoży wszelkich starań aby utrudnienia były dla Państwa odczuwalne w jak najmniejszym stopniu.

 

                                                                       (-)   Michał Cieciora

                                                       Naczelnik Wydziału Komunikacji i Rozwoju

Print Friendly, PDF & Email