17 września 2019
Częsciowo słonecznie, przelotne deszcze
Prognoza 19 września 2019
Częsciowo słonecznie, przelotne deszcze

10.206.369 zł to kwota dofinansowania, jaką pozyskał po złożeniu wniosków Powiat Obornicki w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na przebudowę dróg Karolewo – Tarnowo (do DK-11) oraz Oborniki – Uścikowo (do DW187).

W przypadku obu inwestycji dofinansowanie wynosi 80 proc. całkowitych kosztów prac. Oznacza to, że jeszcze w tym roku Powiat Obornicki zrealizuje inwestycje drogowe o łącznej wartości 12.757.961 zł!

Warto dodać, że kwota otrzymanego przez Powiat Obornicki dofinansowania jest jedną z najwyższych w całym Województwie Wielkopolskim.