19 sierpnia 2019
Pochmurnie
Prognoza 21 sierpnia 2019
Częściowo pochmurno

W środę, 31 lipca 2019 r. w siedzibie Wielkopolskiego Muzeum Wojskowego w Poznaniu odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków Wojskowego Komendanta Uzupełnień.

Odchodzący ze stanowiska Komendanta ppłk Ryszard Grześkowiak podziękował za lata współpracy zaproszonym dowódcom jednostek wojskowych,
szefom/kierownikom/dyrektorom służb szczebla wojewódzkiego oraz przedstawicielom jednostek samorządowych położonych na terenie administrowanym przez WKU Poznań.

W uroczystości uczestniczyli m.in. Inspektor Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Obornikach ppłk rez. Mariusz Fliciński, który na co dzień współpracuje z WKU w Poznaniu (również w ramach PCZK Oborniki) oraz Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski.

(fot. WKU w Poznaniu)