19 sierpnia 2019
Pochmurnie
Prognoza 21 sierpnia 2019
Częściowo pochmurno

Trwa kolejny etap remontu dachu w budynku Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie.

We wtorek Starosta Zofia Kotecka oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Renata Tomaszewska udały się na plac budowy, aby osobiście zobaczyć przebieg dotychczasowych prac.

Remont, którego koszt to 499 tys. zł, obejmuje wymianę pokrycia dachu wraz z detalami architektonicznymi i elementami konstrukcyjnymi. Wzmocnione zostaną też elementy więźby dachowej. Oprócz tego pojawią się nowe rynny, rury spustowe, instalacja odgromowa oraz płotki śniegowe. Prace mają potrwać do 20 września.

[GALERIA]