17 września 2019
Częsciowo słonecznie, przelotne deszcze
Prognoza 19 września 2019
Częsciowo słonecznie, przelotne deszcze

Woda, błoto, pot ale przede wszystkim ogromna satysfakcja. Tak w dużym skrócie można streścić to, co czekało na obornickim torze motocrossowym zawodników, decydujących się wziąć udział w survivalowym biegu Formoza Challenge.

Przez weekend na linii startu stanęło ponad dwa tysiące zawodników z całej Polski, którzy postanowili sprawdzić zarówno swoją kondycję fizyczną, jak i siłę charakteru, mierząc się z przeszkodami rodem z wojskowych poligonów. Do tego grona należą także pracownicy Starostwa Powiatowego w Obornikach. Artur Wróblewski, Agata Kosmowska-Kaczmarek, Dorota Staniecka, Wojciech Lis, Magdalena Czeszewska oraz radna Anna Biedna podjęli wyzwanie i zgodnie z hasłem imprezy – „Nigdy nie zostawiamy swoich” – wspólnie ukończyli bieg na dystansie 5 km.

Drużynę Starostwa Powiatowego jeszcze przed startem wspierał Wicestarosta Waldemar Cyranek, który czekał także z gratulacjami na mecie.
Jestem bardzo dumny z moich pracowników. Pokazali hart ducha. Udział w takich zawodach, to doskonała forma integracji. W końcu nic tak nie łączy, jak wspólne pokonywanie przeszkód – mówi Wicestarosta Waldemar Cyranek.

[GALERIA]