Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Get Adobe Flash player
Powiększ/pomniejsz
Zoom in Regular Zoom out
Menu
Pogoda
Oborniki
17 września 2019
Przeważnie pochmurnie
14°C
odczuwalna: 11°C
wilgotność: 71%
prędkość wiatru: 22 km/h W
Prognoza 18 września 2019
dzień
Częsciowo słonecznie, przelotne deszcze
15°C
noc
Przeważnie czysto
6°C
Prognoza 19 września 2019
dzień
Częsciowo słonecznie, przelotne deszcze
15°C
noc
Przeważnie pochmurno
5°C
 

Woda, błoto, pot ale przede wszystkim ogromna satysfakcja. Tak w dużym skrócie można streścić to, co czekało na obornickim torze motocrossowym zawodników, decydujących się wziąć udział w survivalowym biegu Formoza Challenge.

Przez weekend na linii startu stanęło ponad dwa tysiące zawodników z całej Polski, którzy postanowili sprawdzić zarówno swoją kondycję fizyczną, jak i siłę charakteru, mierząc się z przeszkodami rodem z wojskowych poligonów. Do tego grona należą także pracownicy Starostwa Powiatowego w Obornikach. Artur Wróblewski, Agata Kosmowska-Kaczmarek, Dorota Staniecka, Wojciech Lis, Magdalena Czeszewska oraz radna Anna Biedna podjęli wyzwanie i zgodnie z hasłem imprezy – „Nigdy nie zostawiamy swoich” – wspólnie ukończyli bieg na dystansie 5 km.

Drużynę Starostwa Powiatowego jeszcze przed startem wspierał Wicestarosta Waldemar Cyranek, który czekał także z gratulacjami na mecie.
Jestem bardzo dumny z moich pracowników. Pokazali hart ducha. Udział w takich zawodach, to doskonała forma integracji. W końcu nic tak nie łączy, jak wspólne pokonywanie przeszkód – mówi Wicestarosta Waldemar Cyranek.

 

[GALERIA]

Print Friendly, PDF & Email