Get Adobe Flash player
Powiększ/pomniejsz
Zoom in Regular Zoom out
Menu
Pokaz slajdów
Pogoda
Oborniki
19 stycznia 2018
Pochmurnie
1°C
odczuwalna: -1°C
wilgotność: 93%
prędkość wiatru: 11 km/h W
Prognoza 20 stycznia 2018
dzień
Przeważnie pochmurnie, gwałtowne deszcze
1°C
noc
Przeważnie pochmurno
-5°C
Prognoza 21 stycznia 2018
dzień
Częściowo słonecznie, gwałtowne deszcze
0°C
noc
Przelotne chmury
-6°C
 


Od dnia 13.11.2017 r
mogą wystąpić ewentualne utrudnienia związane z obsługą spraw związanych z rejestracją i ewidencją pojazdów w związku z wprowadzeniem CEPIK 2.0 – Proszę o zapoznanie się z informacją

1W tym roku obchodzimy 99. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. 27 grudnia, jak co roku, w Pacholewie oddano hołd bohaterom, którzy przed laty walczyli o wolność dla przyszłych pokoleń.

Czytaj dalej... »

1Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Rogoźnie Robert Kornobis zaprasza na tradycyjny Koncert dla Przyjaciół Rogozińskiego Chóru Kameralnego przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II w Rogoźnie, w dniu 6 stycznia 219 roku.

 

Czytaj dalej... »

herbOGŁOSZENIE

o XLI sesji V kadencji Rady Powiatu Obornickiego,

która odbędzie się w dniu 28 grudnia 2017 r. (czwartek)

w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach, ul. 11 listopada 2a.

Początek posiedzenie godz. 16:00

 

  Czytaj dalej... »

1

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy mieszkańcom Powiatu Obornickiego zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła i wielu radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech święta przyniosą Wam radość i odpoczynek, a nadchodzący Nowy Rok będzie czasem realizacji planów i spełniania marzeń.

    Andrzej Okpisz                         Gustaw Wańkowicz                       Adam Olejnik

Wicestarosta Obornicki           Przewodniczący Rady Powiatu            Starosta Obornicki

 

 

 

 

 

herbW piątek 15 grudnia do Obornik przybyła delegacja z holenderskiego miasta Emmen. Gości powitał wicestarosta obornicki Andrzej Okpisz i prezes Zarządu Regionalnego PCK w Obornikach – Urszula Bak.

Czytaj dalej... »

1W ubiegły piątek 15 grudnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbyły się eliminacje rejonowe XXVI Olimpiady „ Promocji Zdrowego Stylu Życia”, w której wzięło udział 21 uczniów reprezentujących 7 szkół- 5 podstawowych i 2 ponadpodstawowe.

Czytaj dalej... »

1W dniu 18 grudnia 2017 r. odbyło się kwartalne, ostatnie w tym roku, posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, któremu przewodniczył Starosta Obornicki Adam OLEJNIK. W spotkaniu uczestniczyli szefowie powiatowych służb, inspekcji i straży, kierownicy jednostek organizacyjnych powiatu oraz pracownicy starostwa powiatowego realizujący zadania w ramach Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Czytaj dalej... »